Ukręci pani łeb za rolę? Grać tę samą rolę po raz tysięczny to zajęcie dość męczące. Bo kiedy już się na niej jest i się odtwarza świat wewnętrzny swojej postaci, zapomina się, że to ten tysięczny raz. Minotaury żyją długo, mówi się, że Matka Natura obdarzyła je tak długim życiem, ponieważ chciała, by opiekowali się ziemią i byli podobni do drzew, mieli swoje korzenie. Minotaury nie trawią mięsa pod żadną postacią, czy to surową, czy pieczoną, gotowaną, czy smażoną. Minotaury są roślinożerne. Nie jedzą mięsa. Wbrew przekonaniom ogromnej części społeczeństwa minotaury nie jedzą żadnych produktów mięsnych, ani padliny, a już tym bardziej mięsa humanoidów. Nie jedzą produktów pochodzących z mleka. Pewnie też aktorskie. Otwierają wiele możliwości, po szkole aktorskiej można robić różne rzeczy, np. reżyserować. Dużo bardziej od grania interesują mnie inne rzeczy, np. pisanie scenariuszy, wymyślanie projektów filmowych. Jednak wymyślanie nowych postaci, pisanie scenariuszy jest ciekawsze. Ślady po byczej części pozostają jednak o wiele bardziej widoczne, gdyż całe ciało minotaura pokryte jest gęstą sierścią, a głowa zwieńczona parą dorodnych rogów, często wydaje się potwierdzać domniemania obserwatorów o ich wrogości.

Ukręci pani łeb za rolę? Grać tę samą rolę po raz tysięczny to zajęcie dość męczące. Bo kiedy już się na niej jest i się odtwarza świat wewnętrzny swojej postaci, zapomina się, że to ten tysięczny raz. Minotaury żyją długo, mówi się, że Matka Natura obdarzyła je tak długim życiem, ponieważ chciała, by opiekowali się ziemią i byli podobni do drzew, mieli swoje korzenie. Minotaury nie trawią mięsa pod żadną postacią, czy to surową, czy pieczoną, gotowaną, czy smażoną. Minotaury są roślinożerne. Nie jedzą mięsa. Wbrew przekonaniom ogromnej części społeczeństwa minotaury nie jedzą żadnych produktów mięsnych, ani padliny, a już tym bardziej mięsa humanoidów. Nie jedzą produktów pochodzących z mleka. Pewnie też aktorskie. Otwierają wiele możliwości, po szkole aktorskiej można robić różne rzeczy, np. reżyserować. Dużo bardziej od grania interesują mnie inne rzeczy, np. pisanie scenariuszy, wymyślanie projektów filmowych. Jednak wymyślanie nowych postaci, pisanie scenariuszy jest ciekawsze. Ślady po byczej części pozostają jednak o wiele bardziej widoczne, gdyż całe ciało minotaura pokryte jest gęstą sierścią, a głowa zwieńczona parą dorodnych rogów, często wydaje się potwierdzać domniemania obserwatorów o ich wrogości. polskie kasyna bez depozytu

Czy we współczesnym świecie, w Polsce, widzi pani takiego Minotaura? Filmy. Wszyscy ludzie, którzy brali udział w realizacji “Minotaura”, zostali namówieni przeze mnie. Zresztą wcale nie chcę, żeby wszyscy go oglądali, wielu nic on nie powie. No, chyba że na rzecz zwierząt, żeby coś w ich sprawie załatwić. Wiedziałam, że jeśli nie będę spełniała się w tym zawodzie, nie będę robiła tego, co chcę, wycofam się i zacznę robić coś innego. Tego, że się narodził Minotaur. A Minotaur był przecież pół człowiekiem, pół zwierzęciem. Przecież to film, który chce pokazać fenomen pewnego momentu w mitologii. Nieoczywisty film, który byłby nieoczywistą interpretacją mitu. A mit, jak wiadomo, z definicji jest nieoczywisty. Byłam świadkiem, jak mężczyzna odśnieżający chodnik zdenerwował się na szczekającego psa i uderzył go łopatą, rozcinając mu nos. Sporo jak na prywatną kieszeń. Ogromne w swojej budowie oraz potężne w sile minotaury, wbrew stereotypom jak i groźnemu z pozoru wyglądowi, są inteligentne i w znakomitej większości bardzo przyjaźnie nastawione do innych ras, zwłaszcza naturian – podobnie jak oni – zrodzonych przez Matkę Naturę.

Nie ma żadnych dodatkowych rytuałów, przynajmniej w większości miejsc, w których żyją te istoty. Dziwi się, dlaczego jej syn został odsunięty od cywilizacji i zamknięty w labiryncie. Spodobało im się, żeby robić film o Minotaurze. Nie trzeba kończyć reżyserii, żeby być dobrym reżyserem? To, że ktoś umie rysować czy malować, to stanowczo za mało, żeby wypłynąć. Nie interesowało mnie to, nie chciałam nic o tym wiedzieć. Minotaury zjadają też chwasty, a właściwie rośliny, które przez ludzi uznawane są za chwasty.Poza tym chętnie konsumują też kwiaty. W sprawach zawodowych też jest pani taka groźna? Dlatego przed szkołą teatralną chciała pani zdawać na akademię sztuk pięknych? A dzisiaj jakie studia pani by wybrała? Kiedy pierwszy raz wystąpiła pani w ich obronie? Uciekając przed Minosem myślał jedynie o tym, w jaki sposób wydostać się z jego królestwa. Zdezorientowany Dedal stracił nadzieję na ucieczkę z królestwa Minosa. Dedal po śmierci trafił w jego ręce. Zwycięstwu Dedala przypatrywał się z uwagą Minos. To mówiąc Minos wyskoczył zza drzwi i zaczął gonić Dedala. Biedny rzeźbiarz nie przypuszczał, że organizatorem konkursu będzie Minos.

Naszym panem jest Minos! Jedzą natomiast jaja w różnej postaci. Jeżeli natomiast chodzi o seks, mogą uprawiać go z innymi rasami, jeżeli pozwala na to anatomia. Klan Pradrzewa, który powstał jako pierwszy, jednocząc właściwie wszystkie minotaury w jedną wspólnotę, od niepamiętnych, lub po prostu niewiadomych ludziom czasów zamieszkuje Wschodnie Pustkowia Alarani, w swoich niewielkich wioskach z pokorą i całym oddaniem wysławiając najwyższe imię Natury. Minotaurzyce w wielu wioskach znane są z potraw, które przygotowują właśnie z kwiatów. Najczęściej są to desery, w postaci budyniów, sosów, konfitur, dżemów. Do momentu, gdy się wejdzie na scenę. Gdy grałam główne role w Teatrze Narodowym, zawsze byłam zdziwiona, kiedy się dowiadywałam, że ktoś mi ryje za plecami. W moim filmie jest istotą, która nie zabiera głosu. W filmie są także inne postacie hybrydowe, dziwne, ale nie chcę na razie zdradzać szczegółów. Najtrudniejsze było zorganizowanie wszystkiego, co także było na mojej głowie. Prędzej niż na film o tym, że są dzieci trudne i mniej trudne. I nie zdawałam do wyższej szkoły muzycznej, doszłam do wniosku, że bardziej niż śpiew interesuje mnie literatura, którą można zinterpretować.